![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Ніяких емоцій із ворогом, — Сергій Щебетун a.domanska
«Ми чекали нападу. О четвертій годині нічого не сталося. Я дав команду всім лягати спати. Навіть сам устиг заплющити очі, як за деякий час чую, що хтось вибиває двері в кабінет, забігає черговий і кричить: “Війна! Війна, товаришу командире!”»
Як російське повномасштабне вторгнення почалося для спецпризначенців поліції Харківщини та як змінилася їхня робота — у подкасті «Герої Харкова» розповідає командир полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Щебетун.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.