play_arrow

Герої Харкова

Ольга Бігун, територіальна менеджерка «Нової пошти» у Харкові

micТетяна Федоркова today07.03.2023 237

Тло
  • cover play_arrow

    Ольга Бігун, територіальна менеджерка «Нової пошти» у Харкові Тетяна Федоркова


«Горе, війна, але насправді, коли ми приїжджали на деокуповані території, бачили, що людям це потрібно. Посилки — маячок звичайного життя», — говорить Ольга Бігун, територіальна менеджерка «Нової пошти» у Харкові.

Внаслідок російської агресії на Харківщині пошкоджені 28 відділень компанії, 20 з них не підлягають відновленню. Як повномасштабне вторгнення почалося для працівників «Нової пошти» у Харкові, якого досвіду набула команда під час видачі гуманітарної допомоги та як працівників компанії зустрічають на звільнених від російської окупації територіях — слухайте у новому епізоді подкасту «Герої Харкова».

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.


Герої Харкова

0%