![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Павло Куштим Аня Губанова, Діма Третяк
Сьогодні у нас в гостях досить легендарний волонтер, голова Салтівських Дикунів, Паша Куштим. Повномасштабне вторгнення Паша зустрів на Північній Салтівці, там він і залишався наступні декілька місяців, допомагаючи всім, хто того потребував – цивільним, військовим, домашним тваринкам. Коли слухаєш Пашу – таке враження, що слухаєш сценарій якось кіно про постапокаліпсис. Але саме так виглядало життя в Харкові в перші місяці повномасштабної війни.