play_arrow

Герої Харкова

«А “завтра” немає», — Павло Белянський

micТаня Федоркова, Володимир Носков today14.11.2023 172

Тло
  • cover play_arrow

    «А “завтра” немає», — Павло Белянський Таня Федоркова, Володимир Носков


У харківському видавництві Vivat виходить книжка «Бабуся вмирати не любила» письменника й захисника України Павла Белянського. Це автобіографічна праця, основана на реальних подіях із життя автора. Павло родом із шахтарського селища на Луганщині. З перших днів повномасштабного російського вторгнення він став на захист України й брав участь у боях на Харківщині. Книжку про війну Павло Белянський теж написав і хоче видати наступного року.

«А “завтра” немає». Твоє “сьогодні” може змінюватися раптово і, на жаль, не в найкращий бік. Ти можеш сидіти чи спати в розташуванні, у тебе все добре, а за пів секунди надходить наказ проривати росіян чи когось убило, поранило… Ти збираєшся, виїжджаєш — і все. Життя понеслося в інший бік», — розповідає Павло.

Харківське видавництво планує випустити новий наклад книжки Белянського «Я працюю на цвинтарі», за якою торік вийшов однойменний фільм. У подкасті «Герої Харкова» говоримо про творчість, фронт, інформаційну політику держави й Харків.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Герої Харкова

0%