play_arrow

Герої Харкова

«Аби тільки вижили. Уся наша любов — до них»: родини полонених продовжують акції в Харкові

micТаня Федоркова, Володимир Носков today09.01.2024 220

Тло
  • cover play_arrow

    «Аби тільки вижили. Уся наша любов — до них»: родини полонених продовжують акції в Харкові Таня Федоркова, Володимир Носков


Третього січня після піврічної паузи в обмінах із боку росії Україна повернула з полону держави-агресорки 230 українців. Цей обмін став найбільшим із початку російського повномасштабного вторгнення. Водночас серед звільнених не було жодного «азовця».

Родини військовополонених у різних містах України продовжують акції «Не мовчи. Полон убиває!». Черговий захід у Харкові відбувся минулої неділі, сьомого січня.

«Наша спільнота, родина “Азов”, намагається бути максимально стриманою, довіряти нашим командирам, не заважати. “Азовців” дуже мало міняють, а в суспільстві чомусь побутує така думка, що всюди “Азов”… Ти йдеш з акції — наче виснажена, змерзла, морально важко, але ми це зробили. І машина посигналила — це теж підтримка».

З якими вимогами виступають рідні українських захисників і до кого звертаються — говоримо в подкасті «Герої Харкова» із дружиною військовослужбовця 12 бригади Нацгвардії Норою Сторожук та Іриною Дрігою, тіткою «азовців» Сергія й Олега Абдюкових. Сергій загинув, захищаючи Маріуполь, Олег — у полоні, був поранений під час російського теракту в Оленівці.


Герої Харкова

0%