play_arrow

Герої Харкова

Актуальні виклики для волонтерів

micТаня Федоркова, Володимир Носков today28.11.2023 78

Тло
  • cover play_arrow

    Актуальні виклики для волонтерів Таня Федоркова, Володимир Носков


З першого грудня в Україні мають запрацювати нові правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги. Держава цифровізує цей процес і хоче унеможливити зловживання. Частина громадських організацій виступила за відтермінування змін. Можливі загрози волонтери перерахували в петиції на сайті Кабміну. У відповідь на неї в уряді доручили створити робочу групу.

«Велика кількість волонтерів не має юридичного підґрунтя. Це просто люди, які виконують величезну роботу, але не мають юридичної особи. Вони опиняться у складному становищі, коли набуде чинності цей законодавчий акт. Для організації, яка має певну організаційну спроможність, це стане викликом, але це можна буде зробити», — розмірковує Галина Харламова, керівниця харківської громадської організації «Центр надання гуманітарної допомоги “Волонтер-68”».

Про актуальні виклики для волонтерів — нові правила ввезення гуманітарки, наслідки страйків на українсько-польському кордоні, нагальні та постійні потреби в умовах війни — говоримо в подкасті «Герої Харкова».


Герої Харкова

0%