![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Галина Турбаба Таня Федоркова, Володимир Носков
«Я ніколи не думала, що працюватиму як ритуальна служба. Ми ховали людей на території громади, я їздила в морги, забирала наших односельців… Ми сподіваємося, що дістанемо з-під завалів селищної ради двох загиблих і гідно їх поховаємо. Світла пам’ять про цих людей буде завжди з нами», — каже голова Дворічанської селищної ради Галина Турбаба.
Вона пережила російську окупацію, полон, масовані обстріли Дворічної та ракетний удар по селищній раді, де загинули двоє місцевих жительок. Про особисті втрати і втрати громади внаслідок російського повномасштабного вторгнення, надії на майбутнє і дворічанську діаспору в Харкові — у новому епізоді подкасту «Герої Харкова».