play_arrow

Герої Харкова

«Герої Харкова». Лариса Фесенко

micТаня Федоркова, Володимир Носков today21.11.2023 227

Тло
  • cover play_arrow

    «Герої Харкова». Лариса Фесенко Таня Федоркова, Володимир Носков


Директорка Лісностінківського ліцею з Куп’янського району Лариса Фесенко провела в полоні російських окупантів 45 діб і під час контрнаступу ЗСУ у вересні 2022 року втекла з катівні разом з іншими незаконно затриманими. Дев’ять із сімнадцяти працівників ліцею пішли на співпрацю із загарбниками.

«Раніше вони слухали гімн України, клали руку на серце, говорили, що вони за Україну, а насправді це були люди-перевертні: вони були нещирі», — говорить про колишніх колег керівниця закладу.

Після звільнення вона не виїжджала з Лісної Стінки, відновила дистанційне навчання для близько 80 учнів і замінила зрадників новими кадрами: узяла на роботу педагогів із різних регіонів України. Фесенко вимагає від правоохоронних органів, щоб ті, хто сприяв окупантам, постали перед слідством і судом. Про рідний ліцей, зраду колишніх колег і премію Global Teacher Prize Ukraine, яку Лариса Фесенко хоче витратити на створення освітнього хабу, говоримо в подкасті «Герої Харкова».

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Герої Харкова

0%