![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
«Герої Харкова». Волонтери Шевченкового Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«Вони захищають нас, а ми намагаємося захистити їх», — каже жителька Шевченкового Світлана Захарченко. Разом із чоловіком і колегами вона плете маскувальні сітки для фронту.
Як у деокупованій громаді згуртувалися на підтримку Збройних сил України — говоримо в подкасті «Герої Харкова».
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.