![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Григорій Щербань про волонтерство, квіткову терапію й ультрамаратон Аня Губанова, Діма Третяк
У цьому випуску в гості до Ані й Діми завітав волонтер і різностороння людина — Григорій (він же Грицько) Щербань.
Він розказав про те, як придумав квіткову терапію на початку вторгнення у Харкові та як пробіг 135 км від Ха до Ізюму. Також гість із ведучими поговорили про спільні спогади й те, як змінилися вони та їхнє місто.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.