![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Ігор Губін, слюсар-сантехнік ТЕТЯНА ФЕДОРКОВА, ВОЛОДИМИР НОСКОВ
Які загрози під час опалювального сезону в умовах війни очікують на Харків та область взимку? Наскільки залежною є теплова сфера від енергетики, яку в останні тижні системно знищує агресор — Російська Федерація? Про готовність розгалуженої системи тепломереж та великі вчинки маленьких людей — дев’ятий епізод подкасту «Герої Харкова».
Герой епізоду: Ігор Губін, слюсар-сантехнік комунального підприємства «Харківські теплові мережі»