![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
«Конюх» на машині «Франкенштейн» Таня Федоркова, Володимир Носков
Волонтерський пікап харківських нацгвардійців пережив десятки артобстрілів під Кремінною, проте досі в строю. Позашляховик, який назвали «Франкенштейн», виконує усю брудну роботу, розповідає сержант Нацгвардії з матеріального забезпечення «Конюх». Колишній власник кінного клубу з Харківщини став на захист України 26 лютого 2022-го. Про його мотивацію та службу слухайте в подкасті «Герої Харкова» до Дня добровольця, який відзначали в Україні 14 березня.