![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Марія Чупініна Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«Моя егоїстична мета — устигнути максимально зробити для дітей усе, чого я навчилася за ціле життя. І якщо це допоможе дітям потім не почуватися покинутими й самотніми залишок життя уже без мене, це буде перемога».
У новому епізоді подкасту «Герої Харкова» йдемо в гості до родини Марії Чупініної, яка нині виховує десятьох дітей. Під час великої війни Марія, засновниця громадської організації «Добро Так», оформила будинок сімейного типу й за рік узяла під опіку сімох дітей.