![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Ми не чекаємо відбоїв, — Євген Циганков Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«З початку повномасштабного вторгнення я одного разу, п’ятого чи шостого березня, поїхав додому. Маю трьох малих дітей. Наступного дня стояв у черзі по хліб на проспекті Жуковського — аж почався обстріл. За два метри від мене почали падати чи то снаряди, чи то міни з мінометів… Того-таки дня я відправив родину за місто, а сам поїхав жити до частини. І прожив там аж до травня», — згадує Євген Циганков, начальник караулу 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини в Харкові.
Як змінилися життя та робота рятувальників в умовах регулярних російських обстрілів, як ушановують пам’ять загиблих побратимів і чи відзначають День рятувальника під час війни — говоримо в подкасті «Герої Харкова».
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.