![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Ми відстояли не тільки намет, але й право на власну думку, — волонтер Борис Редін Таня Федоркова, Володимир Носков
У День пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, ушановуємо загиблих на Майдані, серед яких троє харків’ян — Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук. Згадуємо події Революції гідності, що сталися десять років тому, разом із Борисом Редіним — харківським волонтером і координатором намету «Все для перемоги».