![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Микола Коломієц, Aza Nizi Maza Тетяна Федоркова, Володимир Носков
Після повномасштабного російського вторгнення арт-студія Aza Nizi Maza працювала з дітьми, які разом з батьками ховалися від обстрілів в метро. За цей час там створили десятки картин, які тепер показують на виставках не тільки у Харкові, а й за кордоном. Цього року роботи покажуть в одній з галерей Норвегії. Як з війною змінилися малюнки, чи продовжують діти з метро працювати у студії та чому важливе просвітницьке волонтерство, говоримо у новому епізоді подкасту «Герої Харкова» зі співзасновником студії Миколою Коломійцем.