![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Микола Тимошенко Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«Мін “Пелюстка” по Харківській області — надзвичайна кількість. Скільки їх лежить, ніхто не знає, але їх дуже багато, — розповідає старший сапер відділення піротехнічних робіт Микола Тимошенко. — Потеплішало, довший світловий день, тож люди приїжджають, бо більше хочуть щось зробити, відремонтувати домівки… А “Пелюстки” — під шаром трави, зараз трава зеленіє, тому за два-три тижні, коли трава підніметься, їх узагалі дуже важко буде побачити».
У новому епізоді подкасту «Герої Харкова» говоримо про мінну небезпеку на Харківщині й «винахідливих» городників і фермерів. Чи здатні врятувати від вибуху металеві капці? Чому виколупування протитанкових мін із полів власноруч — погана ідея? І чим може закінчитися похід по карасика на деокупованій території?