![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Наслідки — катастрофічні, але ми їх ще не усвідомлюємо, — волонтер Артем Приходько Тетяна Федоркова, Володимир Носков
Наслідки — катастрофічні, але ми їх ще не усвідомлюємо, — волонтер Артем Приходько
«Просять човни, а потрібні білизна, антисептики, пігулки для очищення води! На цьому вже треба робити наголос. Перші три-чотири дні — так, але зараз потрібно думати наперед, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки можливої епідемії, кишкових і бактеріальних захворювань», — каже харківський волонтер та екоактивіст Артем Приходько.
Ініціатор руху «Чисті Уди» й керівник волонтерської організації «Людям від людей» днями повернувся з підтопленого Херсона, де допомагав в евакуації людей. У подкасті «Герої Харкова» він розповів про брак інформації про можливі наслідки для здоров’я людей, які опинилися в епіцентрі повені, спричиненої російським підривом Каховської ГЕС, про проблеми в організації волонтерів, які прибувають на Херсонщину самостійно, і про наслідки російського тероризму для довкілля України.