play_arrow

Герої Харкова

Не чекайте оголошення евакуації, а краще вивезіть дітей із небезпечних прифронтових сіл

micТаня Федоркова, Володимир Носков today16.04.2024 106

Тло
  • cover play_arrow

    Не чекайте оголошення евакуації, а краще вивезіть дітей із небезпечних прифронтових сіл Таня Федоркова, Володимир Носков


Одинадцятого квітня на Харківщині розширилася зона примусової евакуації дітей. За рішенням Ради оборони Харківської області, через постійні російські обстріли із 47 прифронтових населених пунктів мають вивезти понад 180 хлопчиків і дівчаток.

Днями поліціянти евакуювали 29 дітей із Липецької громади, де 10 квітня внаслідок російського авіаудару загинула 14-річна дівчина. З кінця березня це третій випадок загибелі дитини на Харківщині. Іще один загиблий — 11-річний хлопчик із Новоосинового в Куп’янському районі. Він дістав смертельні поранення після повернення до села з евакуації. За інформацією міської влади, родина повернулася додому в обхід блокпостів.

Про безпеку й евакуацію дітей, а також порятунок самотніх людей старшого віку й осіб з інвалідністю говорили в подкасті «Герої Харкова» з помічником із гуманітарних питань начальника поліції Харківської області В’ячеславом Марковим.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Герої Харкова

0%