![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Не маємо права виснажуватися, — нацгвардієць Хантер Таня Федоркова, Володимир Носков
У День нацгвардії України, 26 березня, розповідаємо історію нацгвардійця з Харківщини з позивним «Хантер». Він пішов на фронт невдовзі після того, як став батьком. Воював під Кремінною та на Бахмутському напрямку, де у грудні 2023 року беззмінно утримував позиції впродовж одинадцяти днів.
«Люди кричать, що їх дістала ця війна, що вони вже виснажені. А ми не маємо права виснажуватися. Ми тримаємо оборону. Мене чекають удома дружина й дитина. Я маю рідних удома», — говорить Хантер.
Слухайте більше в подкасті «Герої Харкова» на «Радіо Накипіло».