![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Не тільки за фермера, але ще й за сапера Таня Федоркова, Володимир Носков
У подкасті «Герої Харкова» ведучий Володимир Носков говорив із фермером із села Кам’янка Ізюмського району — Володимиром Корнійчем. Після звільнення Ізюмщини від загарбників пан Володимир на своїх полях не тільки за агронома та комбайнера, але ще й за сапера.
Із квітня по вересень 2022 року російські окупанти забороняли жителям Кам’янки ходити селом, декого катували, а на свійську худобу, яку люди не змогли вивезти через бойові дії, улаштовували сафарі.
На час окупації герой цього випуску вимушено вивіз родину на безпечнішу територію. Повернувся до Кам’янки він після деокупації у вересні 2022-го. Панові Володимиру довелося освоїти навички роботи з металошукачем, оскільки поля навколо заміновано.