![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
«Об’єднуємо людей із різних куточків України», — Святослав Терновський (БУР) Таня Федоркова, Володимир Носков
Пів сотні волонтерів громадської організації «Будуємо Україну разом» ремонтують підстанцію швидкої в Харкові. До робіт, окрім харків’ян, долучилися добровольці з різних міст України: Києва, Львова, Одеси, Рівного, Дніпра й Житомира.
«Приміщення за призначенням буде кімнатою відпочинку й дозвілля медиків, фельдшерів і водіїв, які їздять із ротаціями, зокрема, до Куп’янського району. Це багато кому відгукнулося», — розповів координатор харківського осередку Святослав Терновський.
Як подати заявку на ремонт і самому долучитися до волонтерів-будівельників та які подальші активності в Харкові планує БУР — слухайте в новому епізоді подкасту «Герої Харкова».
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.