![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Оксана Дмітрієва про виставу «Жираф Монс» Таня Федоркова, Володимир Носков
«Місто таке горде, таке підтягнуте», — режисерка Оксана Дмітрієва про Театр ляльок у воєнному Харкові
«Коли військовослужбовці дивилися одну з наших вистав, мені здається, вони бачили, що відбувається у головах і душах цивільних. Це таке дзеркало, така емпатія! Я бачила очі цих хлопців і дівчат, танкістів, для мене це було так важливо, що я подумала: працюємо далі, фух!» — говорить Оксана Дмітрієва — головна режисерка Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва.
У новому епізоді подкасту «Герої Харкова» говоримо про роботу Театру ляльок, який попри повномасштабне російське вторгнення і далі створював вистави, а днями мав ще одну прем’єру — «Жираф Монс» — харківську історію воєнної весни.