play_arrow

Герої Харкова

Пошта на передовій

micТаня Федоркова , Володимир Носков today02.04.2024 49

Тло
  • cover play_arrow

    Пошта на передовій Таня Федоркова , Володимир Носков


У новому випуску подкасту «Герої Харкова» розповіли про те, як працює пошта в Куп’янську-Вузловому, за кілька кілометрів від лінії фронту з російським агресором.

Відділення Укрпошти для місцевих — це не просто установа, де вони отримують пенсії та посилки. Тут збираються, щоб почути новини з фронту й Харкова й поділитися ними з іншими. Тутешнє населення ще має свіжі спогади про окупацію.

російські війська захопили Куп’янську громаду в перші дні повномасштабного вторгнення. Для армії агресора вона була важливим залізничним вузолом і логістичною базою. Населені пункти Куп’янщини перебували в окупації майже сім місяців, поки їх не звільнила українська армія у вересні 2022 року. Відтоді окупаційні війська й далі тероризують населені пункти району обстрілами. Проте листоноші не залишають клієнтів. Одягнені у бронежилети, вони несуть пошту людям старшого віку.

У подкасті «Герої Харкова» керівниця відділення поштового зв’язку Куп’янськ-Вузловий харківської дирекції АТ «Укрпошта» Тетяна Бикова розказала, у яких умовах працюють поштарі.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Герої Харкова

0%