![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Про фотографію, пригоди й важливість фіксувати нинішню реальність Аня Губанова, Діма Третяк
Сьогодні в нас у гостях Павло Іткін — фотограф, оператор і шукач пригод. Говоримо з Пашею про поїздки на деокуповані території, любов до Харкова й нічні знімання на дахах під час комендантської години.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.