![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Про Геловін, страх смерті та скажену лисицю Аня Губанова, Діма Третяк
Цього разу Аня і Діма використали Геловін і пов’язані з ним традиції як привід поговорити про страхи. Рефлексію щодо страху смерті, страхів загалом та історії про скажену лисицю й пошук вовків у лісі — слухайте в цьому геловінському випуску «Культурного подкасту».
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.