![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5319157301078250848_y-370x480.jpg)
Про театр як трепет перед невідомим Аня Губанова, Діма Третяк
Цього разу Діма перебуває у Львові й пише гостьовий випуск. А в гостях — Микола Набока, актор, театральний митець і культурний діяч. Хлопці говорять про Леся Курбаса та його спадщину, про пошук і експерименти в театрі, а також порушують дразливу тему відносин із містами, а саме — з Харковом і Львовом.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.