![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
роспропаганда впливала на Куп’янську громаду 30 років, — Андрій Беседін Таня Федоркова, Володимир Носков
Куп’янська громада розташована за сім кілометрів від фронту.
«Щодня всі ми, жителі Куп’янська та громади, відчуваємо, що нас хочуть знищити», — говорить голова Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.
Крім артилерійських обстрілів, почастішали російські удари із застосуванням керованих і фугасних авіабомб. У громаді залишається 7,5 тисячі людей. Усі вони підписали відмову від евакуації.
У подкасті «Герої Харкова» говоримо про ситуацію на Куп’янському напрямку, вплив російської пропаганди на громаду до окупації й під час неї, про зрадників і кару, людські й матеріальні втрати громади, а також про очікування від нового головнокомандувача ЗСУ.