![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Василіса Степаненко Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«Не було надії, чи зможемо надіслати матеріали, але ми все одно й далі працювали», — каже журналістка та продюсерка української групи агентства Assocіated Press Василіса Степаненко.
Про роботу у воєнному Маріуполі, голоси міста, що прозвучали для всього світу, першу зустріч із рідними після початку російського повномасштабного вторгнення та Пулітцерівську премію — про все це в інтерв’ю Василіси для подкасту «Герої Харкова».