![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Володимир Безимянов та Юлія Шаламова Таня Федоркова, Володимир Носков
У новому епізоді подкасту «Герої Харкова» говорили про волонтерство в Роганській громаді з Юлією Шаламовою — лідеркою спільноти «Роганські шалені бджілки». На початку розмови зв’язалися з другом цієї спільноти Володимиром Безимяновим, який у перші дні березня внаслідок російського авіаудару по Куп’янській громаді дістав тяжких поранень і нині перебуває в лікарні.
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.