![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/451090326_1260531998693048_7420513108425603061_n-1-370x480.jpg)
Юлія Смагіна Тетяна Федоркова, Володимир Носков
«Мусимо максимально зібратися».
«Маю знайомих медиків на стабпунктах, які вміють добувати все, що їм потрібно, — але якщо вони мають не дуже багато поранених. А є напрямки, на яких стільки поранених, що не стає часу писати заявки та списувати — це така бюрократія: кожен шприц, кожну голку, кожен бинтик треба в десяти журналах записати», — каже харківська волонтерка Юлія Смагіна.
Про медикаменти для фронту, волонтерську співпрацю та відповідальність кожного заради Перемоги поговорили в новому епізоді «Герої Харкова».
«Нині мені ставлять запитання: “Ви ж волонтерка, знаєте, коли це закінчиться?”. А я кажу: “Принаймні тоді, коли всі відчують, що воно почалося. І всі ми маємо бути залучені”».
Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.